FESTYN RODZINNY 2025 ogłaszamy za bardzo udany pod każdym względem zwracamy się do wszystkich dziękując za wsparcie i pomoc w organizacji tego wspólnego przedsięwzięcia Było naprawdę na bogato atrakcji mnóstwo, było słodko i smacznie, pięknie i kolorowo no i pogoda dopisała ogromne podziękowania dla wszystkich za tak liczne zaangażowanie i udział w naszym rodzinnym festynie ukłony drodzy Rodzice, dzieci, sponsorzy, nasza pani Dyrektor, nauczyciele, pracownicy przedszkola, absolwenci bo też licznie nas odwiedziliście
Miejskie Przedszkole nr 15 im. Jana Pawła II w Częstochowie kłania się Państwu nisko serdecznie dziękując