W środę w grupie V odbyły się majowe warsztaty.Dzieci wraz z rodzicami/opiekunami tworzyli pracę plastyczną-,,Pająki na pajęczynie,,.Serdecznie dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy na fotorelację.
https://mp15.czest.pl/pageshow/warsztaty-gr-v-maj